תאונות עבודה

אם נפגעת במהלך עבודתך נוכל לסייע לך לממש את זכויותיך לקבלת הפיצוי המגיע לך, הן מהמוסד לביטוח לאומי והן מחברת הביטוח המבטחת את מעסיקת בביטוח חבות מעבידים. חשוב לציין כי יש חשיבות לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני סמוך לאחר הפגיעה בתאונה.

רצוי להיוועץ עם עו"ד עוד בטרם ממלאים וחותמים על טופסי ההודעות למוסד לביטוח לאומי ו/או לחברות הביטוח . מילוי שגוי של הטפסים או תיאור לא מדויק של התאונה עלול לפגוע בזכותו של העובד לפיצוי ראוי ומלא בגין פגיעתו.

במשך שנים רבות טיפלנו במגוון רחב של תאונות עבודה: תאונות של נפילות מגובה, נפילה מסולמות, תאונות דרכים שהן גם תאונות עבודה, תאונות שנגרמו ממכונות במפעלים ומציוד מכני כבד, פגיעות כתוצאה מנפילת חפצים, פגיעות כתוצאה מהחלקה על נוזלים ו/או משטחים מחליקים, פגיעות כתוצאה מחשיפה לחומרים מסוכנים, פגיעות כתוצאה מחשיפה לרעש חזק ועוד ועוד... כמו כן לצערנו נחשפנו לפגיעות בדרגות חומרה שונות ומגוונות ומסוגים שונים לרבות: פגיעות גב, שברים, כוויות, קטיעות, בקע מפשעתי, אירועים לבביים, מחלות קשות כתוצאה מחשיפה לחומרים מסוכנים וכו'.

הנסיון הרב שנצבר במשרד במשך השנים יוכל לסייע לך רבות למימוש זכויותיך ולקבלת הפיצוי המירבי במגיע לך בגין הפגיעה. לצורך הטיפול בנפגע תאונת עבודה אנו מסתייעים באנשי מקצוע המלווים את הטיפול בתיק ומייעצים לנו בתחום מומחיותם ובכלל זה: רופאים מומחים, חוקרים, מהנדסים ומומחי בטיחות.

לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני חשיבות רבה לצורך מימוש זכותך לקבלת הפיצוי הראוי בהמשך הדרך ולכן, אל תהסס לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מעו"ד העוסק בתחום זה סמוך לאחר הפגיעה בתאונה. אם מצבך הרפואי אינו מאפשר הגעה למשרד עורכי הדין ניתן לפנות בשלב ראשון באמצעות בן משפחה או לתאם ביקור בביתך או במוסד הרפואי בו אתה מטופל.
אנו ממליצים שלא לחתום על מסמכים הקשורים לפגיעתך בתאונה ולא למסור מידע לגורמים המעורבים השונים (חברות ביטוח, המוסד לביטוח לאומי וכיוב') לפני קבלת ייעוץ משפטי מעו"ד העוסק בתחום.