תאונות דרכים

אם נפגעת אתה או בן משפחתך בתאונת דרכים, יש להניח כי לבד מהכאבים, החרדות והטיפולים הרפואיים הינך טרוד גם בדאגה להסדיר את הפן הבירוקרטי ולהשיג את הפיצוי המגיע לך עפ"י חוק. משרדנו יוכל לסייע לך להסיר דאגה זו מליבך ולהתמקד בטיפול הרפואי ובשיקום. מלאכה זו לא קלה והיא דורשת סבלנות, ידע וניסיון.

משרדנו מטפל בנפגעי תאונות דרכים מזה שנים רבות במהלכן צבר המשרד ניסיון וידע רב שיכולים לסייע לך לפעול לקבלת הפיצוי המירבי המגיע לך בגין הפגיעה בתאונה. במשך מספר שנים ייצג המשרד גם נתבעים (חברת ביטוח) וכך רכש היכרות עם שני עברי המתרס, ויתרון חשוב בניהול התיקים לטובת התובעים כיום.

משרדנו פועל בשיתוף פעולה עם רופאים מומחים לצורך קבלת ייעוץ רפואי והכנה מקצועית ומדוקדקת של תיק הנפגע לתביעה. לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני חשיבות רבה לצורך מימוש זכותך לקבלת הפיצוי הראוי בהמשך הדרך ולכן, אל תהסס לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מעו"ד העוסק בתחום זה סמוך לאחר הפגיעה בתאונה.
אם מצבך הרפואי אינו מאפשר הגעה למשרד עורכי הדין ניתן לפנות בשלב ראשון באמצע ות בן משפחה או לת אם ביקור בביתך או במוסד הרפואי בו אתה מטופל.

אנו ממליצים שלא לחתום על מסמכים הקשורים לפגיעתך בתאונה ולא למסור מידע לגורמים המעורבים השונים (חברות ביטוח, המוסד לביטוח לאומי וכיוב') לפני קבלת ייעוץ משפטי מעו"ד העוסק בתחום.

משרדנו מטפל בנפגעי תאונות דרכים בדרגות חומרה שונות: נפגעים באורח קל, נפגעים באורח חמור יותר, בעלי נכויות קשות ומשפחות שאיבדו את יקיריהם בתאונות דרכים.

המשרד מטפל בכל סוגי הנפגעים (הולכי רגל, נהגים, נוסעים) ובכל סוגי תאונות הדרכים (תאונות דרכים שהן גם תאונות עבודה, תאונות אופנועים וקטנועים, תאונות במהלך הכניסה והיציאה מהרכב, תאונות עצמיות וכיוב').